HAKKIMIZDA

 


          Güzelordu Metal Makine kurulduğu günden bugüne “Kaliteli ürün, kaliteli hizmet” anlayışını benimseyerek sürekli değişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek makine parkurunu sürekli geliştirmiş ve müşterilerine makine imalat, muhtelif makine yedek parça imalatları, döküm malzeme talaşlı imalatları ve fason talaşlı imalatları ve çelik konstrüksiyon imalatı konularında en kısa sürede, en kaliteli hizmeti, en rekabetçi fiyatlarla sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu sayede başta Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren başta demir-çelik fabrikaları olmak üzere üretim yapan ulusal ve uluslararası firmaların onaylı tedarikçisi konumuna gelmiştir.
 

 

TEMEL KONULAR

 

Makine parçalarındaki aşınmaların önlenmesinde yüzey kaplama yöntemlerinden önemli oranda yararlanılmaktadır. Makine tasarımlarında üretim teknolojisi, maliyet, performans gibi kriterler değerlendirildiğinde kaplamalı yüzeylerin çoğu kez vazgeçilmez oldukları görülür.

Yüzey kaplamaları konusunda çalışan Güzelordu Metal Makine, endüstriyel sert krom kaplama ve termal püskürtme seramik, metal ve karbür kaplama çeşitleri ile aşınma problemlerine çok yönlü çözümler sunmaktadır. Üretim programlarında bu kaplamalara yer vererek çeşitli tiplerdeki aşınmaya dayanıklı makine parçasının imalatını ve onarımını gerçekleştirmektedir.
 

 

ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    HABERLER    HİZMETLERİMİZ    REFERANSLAR    İLETİŞİM
  Her Hakkı Güzelordu Metal Makine'ye Aittir. ©2013